Deelnemers (148 stuks) gesorteerd op inschrijfvolgorde (Bijgewerkt 14 oktober 2019, 22:30 uur)
Alleen de koppels waarvan het inschrijfgeld ontvangen is, worden hieronder vermeld.
Klik hier voor de lijst gesoorteerd op lijn

Nr. Paar Lijn
1 Ani van der Winden & Ria Sturkenboom C
2 Riet van Frankfoort & Sophia van Jeveren C
3 Ineke Zuidam & Janneke Van Goudoever B
4 Cobie van Drielen & Riet Stolwijk B
5 Mieke Burggraaf & Ronald Helmes B
6 Joke Borkus & Jac Warmerdam B
8 Peter Wesselius & Paul Wesselius A
9 Rob Slagter & Ineke Slagter B
10 Cora Nieuwenhuis & Melvin Zaal B
11 Greetje Cras & Thea de Vries C
12 Wil Appel & Richard Borgmeijer B
13 Arjen Duits & Anny Duits B
14 Corry van Eendenburg & Pieter van Eendenburg B
15 WIL Visscher & Piet Voorthuijsen B
16 Ed Van der Cammen & Mary Jeuster B
17 Len Oosthoek-Boers & Rita Slobbe B
18 Corry van Veluw & Jose van Vliet B
19 Elly Bol & Edda Rekers C
20 Leny van Nieuwkerk & Joop van Nieuwkerk C
21 Minie Kalmeijer & Semra Bokhoven B
22 Bart Ydo & Erna Zwart B
23 Lies Nieuwesteeg Spiering & Corrie van Veen B
24 J. Daanen & mevr. Daanen-Kraan C
25 Peter van Veldhuizen & Ans van Veldhuizen B
26 Trees van den Aardweg & Riet van Wieringen B
27 Hans van Zijl & Riny van Zijl B
29 Dick Bader & Anneke Bader B
30 Adri van Veluw & Gerard Kuenen C
31 Trees de Jong & Ton Leuven B
32 Marianne Mensink de Vries & Coby Visser B
33 Elly Driehuis & Thea de Meyere B
34 Jacobine de Vries & Tjeerd Homsma B
35 Marjan Duurkoop & Ad Duurkoop B
36 Ria Vermeij & Ada Kool B
37 Gerrit Mulder & Menno Vierstra B
38 Riet Akerboom & Maria Straeter B
39 Maria van Wanrooij & Annemarie Teitsma B
40 Mia Munier & Ruud Alsemgeest B
41 Annemiek Groot & Sandra Ligtvoet C
42 Mary Reitz & Rita Kuipers C
43 Annelies de Laat & Jan de Pee A
44 Nellie Sloesarwij & Joke Hilders C
45 Chiel Roth & Thea Roth - de Hoog B
46 Jan Bakker & Ciska Mulder B
47 Peter Schurink & Els Schurink B
49 Henk Sweers & Betty van Veen C
51 Arja Littink-Blom & Lia Blom-Baarse C
53 Paul Duits & Arie de Kooter B
55 Annemiek Gramsma & Elly Soet B
56 Nel Bouwman & Tonny Bouwman C
57 A. de Sauvage & A. van Die C
58 Maya van Termeij-de Bruin & Niek van Termeij B
59 Connie de Gelder & Dieneke Vlierboom B
60 Helma van der Laan & Carla Blom B
63 Miriam van Leeuwen & Leo van Leeuwen B
64 Ans Baas Baas & Jan Cees Baas B
65 Puck Mooij & Corrie Van der vlist B
66 Helmi van der Helm & Hennie Poot A
67 ineke oudijk & nel de jager B
68 Henk van der Vegt & Marleen Dekker A
69 Carla Van Lieshout & Bea Den Hollander C
70 J.A. Boeren & H.G.J. Boeren Pijkeren C
71 Anny de Graaff-Baas & Nel van Osnabrugge- van Gink B
72 Carla Vermeulen & Anneke van de Hoorn B
73 Coba Koemans & Ton Steenwinkel B
74 Ria van Veen & Annie Eijs B
75 Martin van der Graaff & Jan Oltvoort C
76 Herman Benschop & Henny Benschop B
78 Engelien van der Vlugt & Nel Visser C
79 A.B van Oost & P. Peijnen B
80 A M van Oost-Werkman & M. Peijnen-de Jager B
81 Frans Zirkzee & Ria Zirkzee-Magielse C
82 Jaap Sukkel & Gerrie Sukkel A
83 Jeanine Landre & Herman Olde Bijvank B
84 Herman Derksen & Janna Bruil B
85 Wil Derksen & Marianne Jol B
87 Jose de Jong & Betsy Middelhuis C
88 Lucrèce Simon & Anne Mieke Cools B
89 marian de groot & Wil van kersbergen B
92 Frits Oudijk & Wil Oudijk B
93 Wim van Dongen & Laurent van Bezouw B
94 Myranda van Dongen & Ria van Bezouw B
95 Danielle Allard & Liesbeth Verheul B
96 Ingrid van Buijsen & Jacqueline Swartsenburg B
97 Nel Feenstra & An Liem B
98 Rob van de Haar & Dehly Boesveld B
99 Martin Stolwijk & Ans Stolwijk C
100 Lucia Grosmann & Wouter Floris A
102 Gerard Bosman & Marja Hofstede B
103 Barbara Fontijn & Andrea den Blanken B
104 Marijke Ehrlich & Niki van der Klooster C
106 Ina Breeksema & Anneke Voortman C
107 Janny de Jong & Meiny Hus B
108 Dolly van der Waal & Rob van der Waal C
109 Han van der Hoeven & Lia van der Hoeven C
110 Marie-José Pouw & Ger Pouw B
111 John Munnikhuis & José van Laak B
113 Joke Van Koert & Bea Bruyns B
114 henk van rutten & bettie van rutten B
116 Franny Barendse & Ronald Ronkes B
117 Marjan Smit & Kees Groen in t Woud B
118 Trudy van Veen & Arthur Habbema B
119 Froukje Jellema & Maija Kansen B
121 Heleen Pouw Smits & Ria van Oostrom C
122 Jan Slokker & Tineke Slokker langezaal B
123 Gerry Levels & Lydia Blom B
124 Ans Versteeg & Annemiek Stolker B
125 Wim Moons & Marius Batelaan B
126 Dirk Uittenbogaart & Sema Uittenbogaart-Kok B
127 Ali Kaptein-Kromwijk & Marry van Rijn C
128 Paula Veenman & Ali Leest A
129 Monique Versloot-van Bunning & Bea Batelaan B
131 Melle Heerlien & Jacqueline Heerlien B
132 Nell Rotteveel & Rob Clerc A
133 Marianne Riet & Erwin van Elburg B
134 Chris Happel & Janny van der Lubben B
135 Ad Klarenbeek & Paulien van Zoest B
136 Trees Koeslag & Ria Rupp C
137 Erik Mulder & Edo Pouwelse B
138 Heike Schmidt & Wil Renqvist-Simons B
139 Jannie Duin & Ella Kraats B
140 Elly Blom & Cobi Schoolmeester B
141 Flip van der Winden & Yvonne Broxterman C
143 Dick de Jong & Jacob de Jong B
146 Annemieke Bakker & Tony Bakker C
148 Nel van der Vaart de Jong & Thea van Wijk B
149 Ria spaargaren & Eis stolwijk B
150 Els Doornebal & Ineke Seinstra C
152 Peter Martens & Anneke Van Amersfoort C
153 Agnes Heijster & Astrid van der Loos C
154 Floris van Assendelft & Caren Batelaan C
156 Barbara Tiesing & Gert Sanders B
158 Johan Vurens & Tonnie Vurens B
159 A.J. (Anton) Voskuilen & J.J.M. (Coby) Voskuilen-Baars B
161 Louise Swart & Ronald Velgersdijk B
163 Joke van Galen & Ineke van der Weerd C
166 Reiny van Amerongen & Nell van Niekerk B
167 Harry Höcker & Cockie Höcker B
169 Pieter Snoek & Antoinette Snoek B
173 Jolanda Rodenburg & Annemiek Teylingen C
174 Adriaan de Vries & Loes de Vries-de Schaaf B
175 Paula van Veen & Anny Mourits C
176 Els Huizer & Bert Huizer B
177 Elly Overmeer & Bertus Overmeer B
179 Guido Rhijnsburger & Ria Kleijberg B
180 Freek Verwoerd & Cobie Verwoerd C
182 Jan Stolwijk & Fred Kool B
183 Betty Stolwijk & Wilja Smit B